Як обрати графічного дизайнера

Даний матеріал присвячений людям, які хочуть замовити послуги графічного дизайнера.
Це не реклама, а більше допомога як визначитися із виконавцем.

Припустимо, що вам потрібен логотип. Ваш кум каже, що має знайомого дизайнера Вітю. Ну просто супер класний дизайнер.
Розробляв мені запрошення на весілля. Воно так усім сподобалося, що про Вітю на весіллі згадали 3 рази. Тамада. Брат Віті.
Ви звертаєтесь до Віті, питаєтесь скільки коштує логотип. Вітя каже піцот. Кажете ок. Через 3 дні відправляє варіанти, а там (Щось). І тут вже ніхто не знає чи це добре чи погано. І взагалі Вітя виявився програмістом.

Ця історія не про усіх, але вона показує, що варто шукати спеціалізованих графічних дизайнерів. Якщо вам необхідна листівка, білборд, флаєр чи інша друкована продукція – звертайтеся до тих, у кого в портфоліо є відповідні роботи. Це як мінімум буде означати, що дизайнер в курсі як підготувати до друку файли.

Правило №1: Замовляйте (Дизайн продукт Х) у тих дизайнерів, які займаються розробкою (Дизайну продукту Х)

А тепер по пунктах:

1) Портфоліо.
Перед тим як питати про ціну та терміни, подивіться на портфоліо. Якщо вам подобаються роботи, значить у схожій стилістиці ви отримаєте свою роботу. Замовляйте.

2) Ціна.
Кожне око, навіть не дизайнерське, одразу помітить якісні роботи у портфоліо або ні. Орієнтуйтеся на свій бюджет.
Оплачуйте 50% вартості спочатку і 50% після завершення. Дизайнер фрілансер заробляє цим на життя. Враховуйте це і поважайте.

3) Терміни та етапи.
Спочатку узгодьте етапи роботи: передоплата, обговорення проекту, передача необхідних матеріалів, розробка, коригування, підготовка файлів, оплата, передача оригіналів. А також терміни, коли усі ці пункти будуть виконані.

4) Результат.
Це дуже важлививй пункт. Вам потрібно розповісти про свої очікування від виконаної роботи. Максимально детально розкажіть про свій проект. Де будете використовувати дані матеріали? Для чого вони вам? Хто побачить? Чим більше ви розкажете інформації, тим краще дизайнер зрозуміє, що вам потрібно.

Підбирайте графічних дизайнерів ретельно і цей світ буде ставати красивішим.

А тепер коротко про себе 
Портфоліо: http://logochef.com.ua/
Ціна: Від 100$
Терміни: До 10 днів
Результат: Найсмачніший логотип

Please Enter Your Facebook App ID. Required for FB Comments. Click here for FB Comments Settings page